אודותינו

מדוע להיעזר בעורך דין גירושין?

דיני הגירושין בארץ הינם זירה מורכבת וסבוכה. היא מורכבת מדינים דתיים עתיקי יומין לצד חקיקה אזרחית עדכנית ופסיקות המתחדשות מדי יום ביומו. ערכאות שונות בעלות תפיסות עולם שונות נוגעות להליך, וכמובן, קיימים הבדלים בין שופט לשופט.

הטיפול בתיק גירושין לעולם אינו יכול להתבסס על "נוסחאת הצלחה", טכניקה, טקטיקה או אסטרטגיה "מן המוכן". טיפול בתיק גירושין חייב "להתפר" כחליפה מותאמת אישית, לגופו של כל לקוח, תוך שיקלול הנסיבות האישיות של כל מקרה לגופו ובקיאות מוחלטת במערכת הסבוכה של דיני המעמד האישי בישראל.

לכן, לא תמצאו באתר זה 10 דיברות למתגרש ולא 20 "טיפים" או "עיצות זהב" שיעזרו לכם להתגרש בהצלחה. רפרוף בדפי האינטרנט אינו יכול ללמד אזרח מן השורה "איך להתגרש נכון" ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי על ידי עורך דין גירושין בקיא ומנוסה.

המידע המובא באתר זה, אינו אלא קצהו של קרחון עצום מימדים מן העולם המורכב של דיני הגירושים בישראל. עם זאת, ניסיתי להגיש לכם – הקוראים מידע בסיסי אשר יעזור לכם להתמצא במונחיו של עולם ה גירושין והמעמד האישי, בין אם אתם שוקלים להכנס להליך הגירושין מרצונכם ובין אם הוכנסתם כבר להליך בכפיה.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.